Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

Villa Temizliği

22.04.2019
89 görüntülenme
Villa Temizliği

İzmit Villa Temizliği

İzmir, Türkiye’nin kalbi olan İstanbul’a oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Sanayileşmiş bir şehir olmasından da dolayı nüfus her geçen gün artmaktadır. Nüfusun artışı ile birlikte yeni yapılar da yapılmaktadır. Bunlardan biri de villalardır. Villalar kategorik olarak ev sayılsa da, sıradan apartman dairelerinden ayrılan pek çok yönü vardır. Bunlardan en önemlisikonuşlu bulundukları alanın çok daha büyük olmasıdır. Bunun yanında; villalar müstakil evlerdir ve genellikle bir bahçeye sahip olurlar. İnsanların yaşam alanı da olan villalar, bu kadar büyük bir alanda yer aldığı için temizliği de ayrı bir sorun hâline gelmektedir. Tek kişinin temizleyebileceğine göre çok daha büyük metrekarelere sahip olan villalar, hak ettikleri hijyene kavuşmak için profesyonel ekipler tarafından temizlenmelidir.

İzmit Nüans Temizlik firması, İzmit villa temizliği hizmetinin yanında birçok farklı alanda temizlik hizmeti daha vermektedir. Koltuk yıkama, camii temizliği, fabrika temizliği, okul ve yurt temizliği, ev temizliği, hastane temizliği, ofis temizliği, site temizliği bu alanlardan sadece birkaçıdır. Firma, her alanda olduğu gibi villa temizliği alanında da iş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine uygun, eğitimli personeli ile hizmet vermektedir. Personellerin tümü sigortalı olarak çalışmakta, gerekli tüm güvenlik tedbirlerini uygulamaktadır. Villaların, insanların yaşam alanı olduğunu bilen ekipler, bunun bilinci ile insan sağlığını ve huzurunu da düşünerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Profesyonel Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villalar oldukça geniş alanlarda yer aldığı için gerektiği bir temizliği ancak profesyoneller yapabilir. Villaların zemininde kullanılan malzemelere uygun olarak, herhangi bir bölgede tahribat yaratmayacak malzemeler ve teknikler kullanılarak titizlikle gerçekleştirilir. Gerekirse buharlı makineler ile vakum teknolojisinden yararlanılır. Camlar, pençeler ve aynalar silinir. Kapılar ile tüm ahşap ve elektronik eşyaların tozu alınır. Halılar temizlenir, gerekirse yıkanır. İsteğe ve anlaşmaya göre yatak ve koltuklarda yıkama işlemi gerçekleştirilir. Tüm zemin süpürülür ve ardından silinir; sonrasında da kurulanır. Evde yer alan tüm aydınlatmalar ile süs eşyaları özenle temizlenir. Tüm banyolar insan sağlığına zarar vermeyecek etkili kimyasallar yardımı ile hijyenik bir şekle kavuşturulur. Banyo dolapları silinir. Fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi cihazların iç kısımları temizlenir. Ocak ve aspiratör civarında birikmiş ve kurumuş yağlar itina ile temizlenir.

Evde bulunan tüm fayans ve seramik aralarında yer alan dersler beyazlatılır. Küvet ya da jakuzi gibi insanların direkt olarak temas ettiği bölgelerde özel bir temizleme gerçekleştirilir. Villanın durumuna göre dış cephe temizliği yapılır. Havuzlu villalarda havuz temizliğine özel özen gösterilir ve dünya standartlarında malzemeler ve teknikler kullanılarak temizlik yapılır. Bahçede dökülmüş yapraklar ve varsa çöpler süpürülür, atılır. Evde yer alan çöpler toplanır. Otopark, bodrum kat ya da müştemilat gibi ek yerler bulunuyorsa buralarda da temizlik çalışmaları yapılır. Gerekli görülen yerlerde haşereye karşı ilaçlama işlemi de gerçekleştirilebilir.

Villa Temizliği İçin Neden Profesyonel Destek Alınmalı

Villalar yüzlerce metrekarelik alana kurulu yapılar olduğu için her ne kadar düzenli olarak temizlik yapılsa da kıyıda köşede unutulan noktalar olabilmekte, bu da zamanla insan sağlığını tehdit edebilecek bakterilerin üremesine yol açabilmektedir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmaması için gerekli hijyenik ortam sağlanmalıdır. Bunun da en güvenli yolu profesyonel temizlik hizmeti veren bir firmadan destek almak olmalıdır. İzmit ve çevresinde temizlik denilince akla ilk gelen isimlerden olan Nüans Temizlik, birçok farklı alanda verdiği başarılı hizmetlerin yanında Kocaeli villa temizliği alanında da müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Villa temizliği esnasında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaması için öncesinde yapılan analiz ve planlamaya uygun sayıda ve nitelikte personel görevlendirmesi yapmaktadır. Öncesinde ilgili alanın temizliği ile ilgili brifing almış olan personel, randevu saatinde temizliğin yapılacağı villada olmaktadır ve anlaşılan sürede gerekli hijyeni sağlayarak işini tamamlamaktadır. Müşteri odaklı yaklaşım ile kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Nüans Temizlik müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ek isteklerini de imkânlar dâhilinde gerçekleştirmek için çalışır.

Villalar, ailelerin en huzurlu yaşam alanlarıdır. Bu huzurun bozulmamasının en önemli sebebi hijyenik koşullardır. Gerekli hijyenin sağlanması da ancak alanında uzman bir temizlik firmasından sıklıkla profesyonel destek alınması ile mümkün olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.