Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

Site ve Apartman Temizliği

Anasayfa » Site ve Apartman Temizliği

Site ve Apartman Temizliği

Site ve Apartman Temizliği

İzmit ve Kocaeli merkezlerinde bulunan tüm site ve apartmanlar detaylı temizlik hizmetinde bulunmaktayız. Site ve apartman temizliği olarak firmamız uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir. Bunun içinde apartman içi ve site dışı gibi temizlikte en iyi şekilde çalışmaktadır. Genel anlamda firmamız hızlı ve kolay işler çıkararak tüm temizliği yapabilmektedir. Ekip çalışması ile başlayan işlerimizde site içerisinde tüm kalıntılar alınır ve bina temizliği merdiven korkuluklarına kadar yapılabilmektedir. İşin detaylarını öğrenmek ve bu aşamada çalışmalarda bulunmak sektördeki uzmanlığımızı göstermektedir. Aynı zamanda küçük ayrıntılara da dikkat ederek site ve apartman temizliğini yapabilmektedir. Böylece müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaya devam etmekteyiz.

Detaylı temizlik bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bunun için firmamızın uygun fiyat koşullarını da değerlendirebilirsiniz. Son derece uzman ve kontrollü olarak yapılan temizlik çalışmalarında asansör içleri dahil olmak üzere geniş çaplı çalışma mümkündür. Profesyonel temizlik ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde devam eden çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini sağlayarak devamlılığı arttırmaktayız. Nuanstemizlik firması olarak apartmanlarda bulunan daireleri de en iyi şekilde temizlemekteyiz. Her alanda ayrıca çalışların olması ile uzman işçilikte kaçınılmaz olacaktır. Bu durum firmamızın bulunduğu tüm işlerde geçerli olarak sunulmaktadır. Aynı şekilde apartman ve site temizliği de kaliteli işçilik dahilinde gerçekleşmektedir.

İzmit Site Ve Apartman Temizliği

Firmamız ile iletişime geçmek internet üzerinden olduğu gibi telefon ve e posta kullanılarak da yapılabilmektedir. E posta göndermek için hemen randevu al kısmı tercih edilmektedir. Bu kısımda firmamız tarafından gerekli bilgiler doldurularak tarih belirlemesi yapılmalıdır. Aynı şekilde hızlı dönüş yapan firma yetkilileri tarih teyidini gerçekleştirerek site ve apartman temizliğini başlatmaktadır. Belirlenen gün içerisinde tamamlanan bu işlemde özel malzeme kullanımı firmamızca yapılarak temizlik sonlandırılmaktadır. Genel anlamda binalarda bulunan fırça ve kürek kullanımının yanı sıra mikrofiber malzemelerde temizliğin hijyenini arttırmaktadır. Bunun içinde iletişim sırasında bu bilgiler konuşulmaktadır. Profesyonel apartman temizliği bu bilgiler doğrultusunda hem hızlı hem de detaylı şekilde yapılmaktadır.

Firmamızı tercih eden referanslarda iş kalitemizi arttırmak da ve sunduğumuz hizmetin önemini belirtmektedir. Sürekli kullanılan apartman içinde hiçbir kalıntı ve toz bırakmayan firma çalışanları aynı titizliği site içerisinde de göstererek çalışmalarını tamamlamaktadır. Böylece devamlı çalışma sağlanarak firmamız referansları artmaktadır. Sektörde bulunan yerinden ötürü alanında birinci olan firmamızın en belirgin özelliklerinden biri müşteri memnuniyetidir. Kocaeli ve İzmit çevresinde bulunan yakın il ve ilçelere de hizmet veren firmamız giderek markalaşmaya doğru ilerlemektedir. Kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde çalışan firmamız sunduğu temizlik işlemi sonrasında da iletişimi bırakmamaktadır. Müşterilerden gelen sorunlar ve şikayetler üzerine sonraki çalışmalarda daha dikkatli olarak hizmete devam etmektedir. Yenilikçi yapısı ile her alanda uzmanlaşan Kocaeli site ve apartman temizliği içinde profesyonelliğini ilerletmektedir.

Genel Site Ve Apartman Temizliği

Birçok firma her temizlik için ayrıca hizmet ve ücret almaktadır. İzmit, Kocaeli Nuanstemizlik firmamız site ve apartman temizliğinde genel çalışma ve tek ücret almaktadır. Bunun içinde en çok tercih edilen firmalar arasında olmayı başarmaktadır. Site ve apartman temizliğinde geçerli olarak yapılan hizmetler arasında;

  • Merdiven temizliği
  • Apartman temizliği
  • Apartman boşluğu temizliği
  • Asansör temizliği
  • Dışarıdan merdiven temizliği gibi birçok işlemi tek çalışmaya yapmaktadır.

Kurumsal olarak hizmet veren firmamızda gerekli durumlarda özel cihazlar ile temizlikte sağlanmaktadır. Bunun için ekstra ekibe ihtiyaç olmadan yapılan temizlik ile de müşteri memnuniyeti mümkündür. Sertifikalı olarak bulunduğumuz sektörde sürekli olarak temizlik işlemlerini başarı ile sonuçlandırmaktayız. Aynı zamanda alanında uzman büyük bir ekip ile düzenli olarak çalıştığımız kurumsal yerler bulunmaktadır. Böylece kalite ve güven olarak birinci sınıf hizmet ile karşınızdayız. Her an iletişim kurabileceğiniz firmamızdan randevulu şekilde birkaç gün önceden bilgi vermeniz firmamız içinde önemlidir. Düzenli olarak gidilen alanlara göre çalışma sistemi oluşturan firmamız ile sürekli iletişim hallinde de olabilirsiniz. Bu durum firmamızı tercih eden tüm müşteriler için geçerli olmaktadır. Öyle ki site temizliğinin yanı sıra yapılan dış cephe temizliği içinde aynı hizmetler en kaliteli şekilde müşterilere sunularak çalışamaya devam edilmektedir. Son olarak da güven ve kaliteden ödün verilmeden çalışmalar mümkündür.