Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

Site ve Apartman Temizliği

22.04.2019
74 görüntülenme
Site ve Apartman Temizliği

İzmit Site ve Apartman Temizliği

Günümüzde nüfus oldukça hızlı bir şekilde artıyor ve özellikle Kocaeli gibi büyük şehirlerde kentler insan yükünü taşıyamaz hâle geliyor. Bundan dolayı bu tip büyük şehirlerde binalar dikine doğru yükselmeye devam ediyor. Belirli bir düzen olması açısından da siteler kuruluyor ve birbirine benzer onlarca bina bir arada bulunuyor. Yüksek katlı binalarda onlarca daire ve bu dairelerde yaşayan yüzlerce insan var. Bu kadar çok insanın bir arada yaşıyor olması yanında bazı olumsuzlukları da getiriyor. Bunlardan biri ve en önemlisi de hijyen. Bu binalara ve sitelere ziyaretçi olarak gelenleri de düşündüğümüz zaman oldukça kısa bir sürede binlerce insan ayak basıyor. Bu insanlar arasında yaşlılar, hastalar olduğu gibi çocuklar da bulunuyor. Özellikle hassas bünyeye sahip apartman sakinleri kısa bir süre önce binayı ziyaret etmiş hasta bir bireyin bıraktığı bakterilerle buluşabiliyor ve maalesef çeşitli enfeksiyonları kapabiliyor. Bu gibi olumsuz durumların önüne geçmek içinse güvenli tek çözüm bulunuyor. Başarılı ve kaliteli bir temizlik, tüm hastalıkların ve olumsuz durumların önüne geçebiliyor. Gerektiği gibi bir temizlik hizmeti alabilmek için ise yapılması gereken alanında uzman kadrosu ile hizmet veren profesyonel bir temizlik şirketi ile çalışmak olarak gösteriliyor.

İzmit site ve apartman temizliği konusunda temizlik sektörünün bilinen ve güvenilir markalarından olan Nüans Temizlik müşterilerine sunduğu güler yüzlü ve kaliteli hizmet ile adından söz ettiriyor. Kalite ve hijyeni ilke hâline getirmiş olan Nüans Temizlik, binaların ve sitelerin kuytu köşelerine kadar en ufak pislik kalmayacak şekilde temizliyor.

Profesyonel Site ve Apartman Temizliği

Apartmanlar, ortak yaşam ve kullanım alanları olduklarından dolayı tahmin edilenden daha fazla kirleniyor. Apartman görevlileri ya da bina sakinleri düzenli olarak temizlik yapsalar da gözden kaçan noktalar olabiliyor. Buna benzer durumlarla karşılaşmamak ve gönül rahatlığıyla tertemiz bir binada oturduğunuzu hissedebilmek için yapmanız gereken belirli dönemlerde profesyonel ekiplerden destek almak olmalı.

Nüans Temizlik firmasının nitelikli personeli öncesinde belirtilen saatte temizlik yapılacak bina ya da sitede bulunacaklar ve gerekli temizliği, olması gerektiği gibi tamamlayacaklar. Firmamızın personelleri, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan malzemeler ve güvenilir tekniklerle temizlik işlemini gerçekleştirecekler.

Site ve Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Site ve apartman temizliği sanılanın aksine oldukça uzun ve detaylı süreçler sonucunda tamamlanır. Merdivenler ve bina girişleri itina ile temizlenir. Binada bulunan camlar silinir. Sitenin durumuna göre ayrıntılı bir planlama yapılır ve plana sadık kalınarak temizlik işlemi gerçekleştirilir. Bahçe temizliği gerçekleştirilir. Binanın girişinde bulunan kapılar silinir, gerekli temizlik maddeleri ile dezenfekte edilir.

Binada ve site genelinde kullanılan temizlik malzemeleri çok önemlidir. Her bina, kendi yapısına ve mimarisine uygun şekilde farklı malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Kimi binada merdivenler mermerden döşenmişken, kimi binalarda parke ya da benzeri malzemeler kullanılmış olabilir. Kullanılan temizlik malzemesi ve iş yapış tekniği; bina yapısının ve döşemelerde kullanılan materyalin hasar görmemesi için özenle seçilmeli ve yine aynı hassasiyet ile temizlenmelidir. Başarılı bir temizlik ancak gerekli eğitimi almış, nitelikli personeller ile gerçekleştirilir.

İzmit’te apartman ve site temizliği konularında da müşterilerine hizmet veren Nüans Temizlik personeli gerekli tüm eğitimlerden geçmiştir. Firmada iş sağlığı ve güvenliği hususunda tüm süreçler standartların üzerinde yürütülmüştür. Tüm personelin yasal mevzuatlara uygun ve sigortalı olarak çalıştırıldığı firmada, aynı zamanda müşterilerin güvenliği için de tüm önlemler alınmıştır.

Buna göre tüm personel, çalışma alanını; sonrasında bu bölgeyi kullanacak insanların güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde bırakır. Örneğin apartman temizliği yapan personelimiz, hijyen için gerekli tüm koşulları sağladıktan sonra sildiği merdivenlerde su bırakmayacak, gerek çek çek adı verilen temizlik gereciyle, gerekse de çeşitli bezler yardımıyla ortamı kurulayacaktır. Aynı zamanda çalışma esnasında da gerekli tüm uyarı levhalarını ilgili ortamda bulunduracaktır. Özellikle apartman ve bahçelerinde mermer gibi kaygan bir materyal kullanıldıysa bu işlem titizlikle uygulanacaktır. Aksi hâlde apartman sakini çocukların yaralanması kaçınılmaz olacaktır.

Temizlik derecesini standartların üzerine çıkarmak isteyen firmamız, yalnızca merdiven temizliğiyle kalmayacak; posta kutusu gibi apartman sakinlerinin yoğunlukla temas ettiği alanları da gerektiği gibi sterilize edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.