Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

Nano Gümüş İyon İle Dezenfektan Hizmeti

Anasayfa » Nano Gümüş İyon İle Dezenfektan Hizmeti

Corona Virüsü’nden Korunma Yolları

Enfeksiyonun yayılmasını önlemek için standart öneriler arasında düzenli el yıkama, öksürme ve hapşırma sırasında ağız ve burnun kapatılması, et ve yumurtaların iyice pişirilmesi yer alır. Öksürme ve hapşırma gibi solunum yolu rahatsızlığı belirtileri gösteren kişilerle yakın temastan kaçınmalıyız. Toplu taşımalarda, yurtlarda, okullarda ve halka açık tüm alanlarda temastan ve fazla vakit geçirmekten kaçınmanızı tavsiye ederiz. Evlerinizde ve iş yerlerinizde temiz bir ortam oluşturmak istiyorsanız bizim nano gümüş dezenfekte işlemimizden yararlanabilirsiniz. Bu işlem ile okullar, evler, camiler, fabrikalar ve halka açık mekanlarda temiz bir ortam oluşturabilirsiniz. Dezenfekte işlemleri salgınların önüne geçmek için en güvenilir yöntemdir. Kişisel temizliğiniz hiçbir zaman yeterli olmaz sizleri de nana gümüş iyon teknolojisi ile dezenfekte hizmetimizden yararlanmaya davet ediyoruz.

Nano Gümüş Dezenfektan Hizmeti

Nano Gümüş Dezenfektan

Uygulandığı tüm yüzeylerde iyonlaşarak uzun süreli (ortama 3 ila 6 ay) anti – bakteriyel özellik gösterir. Çok özel formülasyonu sayesinde virüslere de etken hale getirilmiştir. Bakterileri kendisine doğru çekip yok etme özelliği patentlidir.

Uzun süre etkili geniş spektrumlu, yüksek düzey dezenfektan sınıfına girer. Gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakteriler ile birlikte mantar ve mayaları da yok etme özelliği bulunmaktadır.

Ter, ayak ve sigara kokuları ile beraber organik bazlı kokuları yok edebilir.

Dünya Sağlık Örgütü 100 ppm’e kadar gümüş iyonlarının içme sularında bulunmasının insan sağlığı açısından bir sorun yaratmayacağını belirtiyor. (WHO Guidelines for Drinking-water Quality. Sayfa 415, Silver bölümünün sondan ikinci paragrafında.) Nano gümüş iyon tekonolojisinde  80 ppm.ve ortam dezenfeksiyonunda kullanılıyor.

Nano gümüş ile okul dezenfektanı uygulamamızı aşağadaki video’dan izleyebilirsiniz.

Nano Gümüş Dezenfektan Hizmeti Uygulamalarımız

 

Nano Gümüş Dezenfektan Hizmeti