Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

Koltuk Yıkama

22.04.2019
87 görüntülenme
Koltuk Yıkama

İzmit Koltuk Yıkama

Hemen her evde birden fazla koltuk bulunmaktadır. Bu koltuklar kimi zaman misafirlerimizi ağırladığımız ve oturttuğumuz materyaller olarak göze çarparken, kimi zaman da geceleri uyuduğumuz yataklar hâline gelebilmektedir. Pek çok insanın bu kadar yakın ilişkide bulunduğu koltukların temizliği insan sağlığı ve huzuru açısından oldukça önemlidir. Koltuklar biz ne kadar temizlesek de, ne kadar temiz görünseler de aslında kolaylıkla ve çok kısa sürede bakteriler için muhteşem bir yuva hâline gelebilir. Bunun dışında evde geçirilen zamanın önemli kısmı bu koltuklar üzerinde geçirildiği için birçok gıda maddesinin de dökülmesi ve hatta bir kısmının leke bırakması muhtemeldir. Koltuklar, en kötü ihtimalle yılda bir kez profesyonel bir ekip tarafından yıkanmalıdır. Aksi taktirde beklenen hijyen sağlanamayabileceği gibi, koltuk kumaşlarında bulunan lekelerin de tamamen çıkması mucizelere kalır.

Koltuk yıkama alanında İzmit ve çevresinde başarıyla hizmet veren Nüans Temizlik, koltuklarınızın da sağlığını en az sizinki kadar düşünüyor ve bu konuda önceden eğitim almış nitelikli personel eliyle koltuklarınızın kirlerden arınmasını sağlıyor. Aynı zamanda modern koltuk yıkama makineleri de kullanan ekip, koltukların temiz ve düzenli bir görünüme kavuşması için çaba gösteriyor.

Profesyonel Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkamak, aslında düşünüldüğünden çok daha ciddi ve zor bir işlemdir. Koltuklar göründüklerinden daha fazla kir barındırabildiği için özenle yıkanmalıdır. Nüans Temizlik firmasına bağlı uzman personel koltuk yıkama işlemi için de diğer pek çok hizmetinde olduğu gibi randevu sistemi ile çalışır. Ev sahibi tarafından uygun görülen ve anlaşma sağlanan saatlerde gerekli teçhizat ile birlikte koltukların yıkanacağı evde olur. Kısa sürede etkili bir temizlik gerçekleştirir. İzmit koltuk yıkama alanında Nüans Temizlik şirketine bağlı çalışan ekipler koltuğun kumaş türüne göre temizlik işlemi gerçekleştirirler. Genellikle ıslak vakum teknolojisi kullanılarak temizleme tamamlanır. Bu makineler tazyikli su püskürtürler. Ancak aynı anda da kuvvetli bir şekilde suyu vakumladıkları için hem ortalık kirlenmez hem de pratik bir şekilde koltuklar temizlenmiş olur. Koltuğun türüne uygun, herhangi bir tahribat yaratmayacak koltuk şampuanı seçilerek koltuk silme işlemi gerçekleştirilir.

Profesyonel olmayan koltuk yıkamalar daha niteliksiz cihazlar eliyle gerçekleştirilebileceği gibi; elektrik süpürgesi yardımıyla süpürülebilir. Bunun dışında koltuk silme işlemi de ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir koltuk temizleme şeklidir. Ancak bu tip temizlik girişimleri koltuğun gerçek anlamda temiz olmasını sağlamaz. Koltuk yüzeyinde bulunan tüm kiri ve tozu koltuğun içine gömmeye yardımcı olur. Bundan dolayı koltuk temizliği yapılırken, gerçekten kaliteli ve hijyenik bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız bu işi profesyonel ellere bırakmalı; teknolojinin nimetlerinden yararlanmalısınız. Aynı zamanda Nüans Temizlik firmasına bağlı personeller müşteri memnuniyetini de sağlamak üzere koltuklarda yapılması istenen ekstra temizlik işlemlerini de imkânlar dâhilinde gerçekleştirmektedir. Koltuklarda leke bulunması durumunda kumaş tahriş olmayacak şekilde gerekli ekipmanlar kullanılmakta ve lekeli bölge fırça eliyle yumuşatılmaktadır.

İzmit’te Profesyonel Koltuk Yıkama

Temizlik, insanları olduğu gibi eşyaları da canlı tutar ve düzenli yapılan her temizleme işlemi sonrasında eşyaların ömrü uzar; güzel bir görüntüye kavuşur. Koltuk takımları fiyatlarının oldukça yüksek seyrettiği şu günlerde birçok vatandaş koltuklarını temizletme yoluna gitmektedir. Evde yapılan bireysel temizliklerin yetersizliği herkesçe bilinen bir gerçektir. Ancak, Nüans Temizlik gibi alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile müşterilerinin memnun olması amacıyla çalışmalarını yürüten firmalar, son teknoloji koltuk yıkama makineleri ve kumaş yapısına zarar vermediği gibi aynı zamanda besleyen de koltuk şampuanları kullanırlar ve bu sayede eşyanızın ömrü mümkün olduğunca uzamış olur. Genellikle vakum teknolojisi kullanıldığından dolayı, temizlik ıslak vakum ile yapılmış dahi olsa koltuklarda belirgin bir ıslaklık bulunmayacak, ev sahibi aynı gün içinde koltuklarını eskisi gibi kullanmaya devam edebilecektir.

Oldukça kısa sürede tamamlanan koltuk yıkama işlemi için müşteri talebine göre bir randevu oluşturulmaktadır. Gerekli planlamalar yapıldıktan sonra anlaşılan saatte ekiplerimiz belirtilen adreste olmakta ve tüm hijyenik koşulların sağlandığı; aynı zamanda güvenlik tedbirlerinin de alındığı bir temizlik hizmetinden sonra adresten ayrılmaktadırlar. Bugüne kadar onlarca mutlu müşteri bu ve benzeri hizmetlerden yararlanmış, memnuniyetlerini çevreleri ile paylaşmışlardır. Bundan dolayı Nüans Temizlik adı Kocaeli ve çevresinde bir marka hâline gelmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.