Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

Koltuk Yıkama

Anasayfa » Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

En çok kullanılan ev eşyalarından biri de koltuklardır. Hatta bazen dinlenmek bazen de keyif yapmak için kullandığımız koltukları en fazla tozu ve kiri toplamaktadır. Dışarıdan gelen hava kirliliği dahil olmak üzere birçok kir ve bakteri koltuklarda birikmektedir. Bunun en az yılda bir kez dahi olsa koltukların yıkanması ve kirlerinden arınması gerekmektedir. Eski zamanlarda yapılan deterjanlı su ile silme ve ardından kurumayı bekleme bakterilerin gitmesini engellemekteydi. Çünkü çıkan kirli su içerisinde yalnızca toz bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesinden ötürü kullanılan koltuk yıkma makineleri ile bakterilerin çıkması da sağlanabilmektedir. Hem iş yerinde hem de evlerde bulunan koltuklarda bu sayede sürekli olarak yıkanabilmektedir.

Kocaeli ve İzmit yakınlarında bulunan Nuanstemizlik firması tüm koltuk çeşitlerini en iyi şekilde yıkamaktadır. Bunun için yerinde uygulama da yapabilen firmamıza randevuda bulunmanız yeterlidir. Özel karışım ile silinen koltuklar çekiş gücü yüksek olan makineler ile suyu çekilmektedir. Böylece bakterilerin ve mikroplarında çıkmasını sağlayan makine ile koltuklarda lekelerde kalmamaktadır. Hijyenin de sağlandığı koltuklarda uzun süreli kullanımda mümkün olmaktadır.  % 99 oranda temizlenen koltuğunuz ile çocuklarınızı da gönül rahatlığı ile oturtabilirsiniz. Hatta çalışma ekibimizin yanında durarak koltuk yıkama sonrasında çıkan suyu görebilirsiniz. Koltuk üzerinde bulunan lekelerinde çekiş gücünden ötürü sorunsuz şekilde çıkması da kullandığımız makineler ile mümkündür. Koltuğa zarar vermeden yapılan uygulamada, koltuklar ilk günkü temiz hallerini almaktadır.

İzmit Koltuk Yıkama

Uygun fiyatlarda sunduğumuz İzmit koltuk yıkama hizmetleri yerinde yapılarak firmamızın güvencesi ile tamamlanmaktadır. Başlangıçta kuvvetli bir şekilde özel karışım ile silinen koltuklar çekim gücü yüksek makine ile suyu çekilmektedir. 24 saat üzerine oturulmaması gereken koltukları 1 gün sonra ilk günkü gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle uzun süreli lekelerde anlık olarak geçen koltukların temizliği firmamızdan sorulmaktadır. Uzun süreli işlem gerektirmeden hijyenik ve pratik olarak tamamlanan koltuk yıkamanın zamanı da gün içerisinde bitmektedir. Firmamız koltuk sayısına göre zaman vererek çalışmalara devam etmektedir. Hızlı ve kolay olarak yapılan tüm koltuk yıkama işlemlerinde koltuk üzerinden temiz su çıkana kadar devamlılık sağlanır. Bu aşamada uzman firma çalışanları koltuğun silme işlemini de özel deterjanlar ile yaparak hijyeni de arttırmaktadır.

Daha çok çocuk bulunan evlerde sorun haline gelen kalem çizikleri ve yağ birikintisi firmamızda profesyonel koltuk yıkama olarak devam edebilmektedir. Koltuklar için derinlemesine temizlik anlamına gelen yıkama işleminde ev sahibinin isteğine göre uygun deterjan kullanımı da söz konusu olmaktadır. Bunun içinde temizliğin en derin şekilde olmasını sağlayan firmamız acele etmeden profesyonel koltuk yıkma ile temiz iş çıkarmaktadır. Leke görünmeyen yerlerde de yapılan temizlik ile bakteri ve mikroorganizmalar giderilmektedir. Son derece başarılı olan firmamız her çeşitte bulunan koltukların temizliğini yapabilmektedir. Bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz ve randevu almanız yeterli olacaktır.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltukların ilk aldığınızdaki rengini getiren makineler ile ciddi anlamda profesyonel iş çıkarılmaktadır. Bu alanda hızlıca büyüyen firmamız koltuk yıkama konusunda da en uzman olarak bulunmaktadır. Tecrübeli olarak bulunan çalışma ekibi koltuğun derinlemesine temizliğini sağladıktan sonra hijyenik olmasını da kontrol etmektedir. Nuanstemizlik olarak buluğumuz geniş kapsamlı temizlik işlerinde genel olarak kontrollü çalışma yapılmaktadır. Bunun için dış cephe temizliği gibi farklı alanlarda da başarılı olmak mümkündür.

Firmamızda bulunan kaliteli sunum ve hijyenik çalışma sisteminde kimyasal kullanımı yapılmamaktadır. Asıl amaç olan koltuklara ve tüm temizlik yapılan alanlara sağlanan hijyen ile doğru deterjan kullanımı firmamızca mümkündür. Koltuk yıkama ve başka alanlarda firmamızı tercih eden müşterilerde gönül rahatlığı ile tüm koltuklarda hijyenin olmasını sağlamaktadır. Bu anlamda sunulan tüm hizmetlerde firmamız için ön planda olan kalite standartları en uygun fiyatta uygulanmaktadır. Çünkü uzun yıllardır sektörde başarılı olarak müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız için önemli olan kaliteli hizmettir. Koltuk yıkama konusunda da aynı çalışmanın geçerli olması ile daha uzun süreli kullanım söz konusu olabilmektedir. İlk günkü halini alan koltuklarını ile sorunsuz olarak temizlik sağlamak da Nuanstemizlik firmamızı tercih ederek mümkündür. Bunun için yalnızca randevu almak ya da firmamızın iletişim numaralarını kullanmak yeterlidir. Genel anlamda bilgi almanızda geçerli telefon numaraları ile mümkün olmaktadır.