Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

İnşaat Sonrası Temizlik

Anasayfa » İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Uygun fiyatlarda sunulan inşaat sonrası temizlik hizmetleri firmamızda Kocaeli ve İzmit çevresine en hızlı şekilde yapılabilmektedir. Özellikle moloz kalıntılarını ve boya artıklarını temizleme konusunda uzman olan çalışanlar ile kısa süre içerisinde inşaat sonrası temizliği tamamlanabilmektedir. Bu durum firmamız için tecrübe ve profesyonel çalışma sonucu mümkündür. Sektörde bulunan birçok temizlik firması inşaat kalıntısı konusunda detaylı hizmet sunmamaktadır. Bu nedenle ev sahipleri tekrardan detaylı temizlikte bulunarak hem maddi zarar hem de zamandan kayıp yaşamaktadır. Aynı zaman henüz kurumadan temizlenen boya ve harç kalıntısı da özel bir çalışma sonucunda giderilmelidir. Firmamızın bulunduğu inşaat temizliği alanında detaylı çalışma yapılarak tekrardan bir temizleme gerekmemektedir. Böylece kısa sürede yapılacak taşınma gerçekleşebilmektedir.

İnşaat sonrası temizlikle yapılan çalışmalar arasında yerlerin ve yüzeylerin temizliğinin iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Aynı şekilde boya kalıntılarının bulunduğu camlarda ekstra bir çalışma yapılarak tam anlamlı temizlik sağlanmaktadır. Güvenilir ve uzman olarak bulunan firmamızda zorlu çalışmalarda buharlı temizlik uygulaması da yapılabilmektedir. Bunun için firmamızın malzeme kapasitesi yeterli ve düzenli olarak bulunmaktadır. Hijyen konusunu ön planda tutan firmamızda tercih edilen ürünler sağlık açısından da zarar vermemektedir. Böylelikle inşaat sonrası yapılan temizlikte evlere ya da iş yerine yerleşecek kişiler kaliteli ve temiz yer hazırlanmaktadır. Profesyonel ekip bu durumu kalite standartlarında ödün vermeden yapmaktadır. Bu anlamda sunulan tüm çalışmalar temizliğin en iyi şekilde olması için devam etmektedir.

İzmit İnşaat Sonrası Temizlik

Geniş çaplı ekip çalışmasına uygun olarak sunulan İzmit inşaat sonrası temizlik güvenli olarak yapılmakta ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Sürekli olarak bu gibi işlerde bulunan firmamızın tecrübesi de her geçen gün yükselmektedir. Böylece titiz bir şekilde yapılan inşaat sonrası temizlik tüm binada etkili olarak bulunmaktadır. Nuanstemizlik sayfamızda yer alan iletişim alanını kullanarak firmamız ile iletişime geçmek de kolay ve hızlıdır. Hatta sayfanın hemen randevu alan alanını tıklayarak da form ile firmamıza ulaşabilirsiniz. En fazla 24 saat içerisinde dönüş yapan firmamızda fiyat bilgisi almanızda mümkündür. Genellikle çalışma prensibi ve detayları hakkında bilgi veren firmamız, ekip konusunda da genel bilgi verilebilmektedir.

Tertemiz ve hijyenik olarak iş çıkarak firmamız, sektörde de birinci sınıf kaliteye yönelik çalışmalarda bulunmaktadır. Bunun için temizliğin ve hijyenin önemi kadar kalite standartlarının da önemi büyüktür. İzmir ve Kocaeli merkez dahil olarak çevrelerine de en iyi şekilde profesyonel inşaat sonrası temizlik sağlanmaktadır. Büyük inşaat firmalarının sonrası temizlik için tercih ettiği Nuanstemizlik genel anlamda uygun fiyat sunumu yapmaktadır. Böylelikle bireysel olarak istenilen inşaat sonrası temizlik de sektöre göre en uygun fiyat ile belirlenmektedir. Hem kaliteli hizmet sunumu hem de özel olarak yapılan fiyat uygulaması ile firmamızda müşteri potansiyeli de büyük ölçüde bulunmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Aşamaları

İnşaat sonrası mutlaka moloz artıkları kalır. Bu yüzden ilk olarak moloz artıkları ve büyük çöpler toplanarak temizliğe başlanılır. Böylece detaylı inşaat sonrası temizlik için zeminde bulunan harç kalıntıları giderilir. Bunun ekstra bir deterjan kullanımı yerine zemine zarar vermeden temizleme sağlanmalıdır. Çok daha zorlu işlemlerde özel ilaç kullanımı yapılmalıdır. Böylelikle zemin temizliği zemine zarar vermeden giderildikten sonra diğer çalışmalara geçilmelidir. Duvar ve tavan temizliği de en iyi şekilde yapıldıktan sonra camlardaki harç ve boya kalıntıları da giderilir. Bu anlamda inşaat sonrası temizliğin kaba kısmı tamamlanır.

Genel inşaat sonrası temizliğindemobilya olarak mutfak ve lavabolarda iyi şekilde yapılmalıdır. İnşaatta kullanılan alçı ve harç tozu, mobilyalar üzerinde bulunmaktadır. İlk olarak duru su ile yapılan temizlik ardından deterjan kullanımı hijyen içinde önemlidir. Fayans ve derz aralarında bulunan kalıntılarında giderilmesi ile son olarak süpürülme ve temiz su kullanarak silme gerçekleşir. Zorlu derz araları için ilk önce yumuşatma kullanılır ve daha sonra temizlik yapılır. Bu durum derz aralarının açılmaması içinde önemlidir. Tam temizlik yapıldıktan sonra inşaat sonrası temizlik teslim edilir. Belirlenen gün içerisinde yapılan temizlik işlemlerinin önceden randevulu olması hem firmamız hem de çalışanlar için daha iyi olmaktadır. Böylece gün belirlemesinde sorun yaşanmadan işe başlamak da mümkündür. Belirli bir düzende devam eden çalışma takvimine göre verilen randevu kişilere uygun şekilde ayarlanmaktadır.