Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

Ev Temizliği

21.04.2019
86 görüntülenme
Ev Temizliği

İzmit Ev Temizliği

Evler, insanların en çok zaman geçirdikleri, en mahrem alanlarıdır. Bundan dolayı evlerde uyulması gereken hijyen kuralları diğer ortamlara göre daha önemlidir. Her ne kadar ev kadınları özveri ile evlerini temizlese de profesyonel bir temizlik hizmeti almanın farkı hemen hissedilecektir. Koltuklarda ve halıların aralarında kalan bir takım kirler ve pislikler elektrik süpürgesi marifeti ile yeteri kadar temizlenememektedir. Öte yandan kenarda köşede kalmış tozlar zaman geçtikçe insan sağlığını tehdit edecek derece zararlı hâle gelebilmekte, pis kalmış alanlar bakterilere yuva olmaktadır.

Kimi çalışan insanlar da ev temizliği için yeteri kadar zaman ayıramamaktadır. Zaman darlığı ve yorgunluk gibi nedenlerle yaşam alanının hijyeni için gereken önemi gösteremeyen insanlar profesyonel bir ekipten yardım almayı tercih etmektedirler. Ancak bu hususta da çeşitli çekinceler yaşayabilirler. Evlerine hiç tanımadığı insanların girmesi bir güvensizlik duygusuna kapılmalarına neden olabilir. Sonuçta bu insanlar en mahrem alanlarına kadar girmek zorunda kalacaktır. Bunun için sektörde adını duyurmuş, başarılı ve kaliteli bir firma ile çalışmak önemlidir. Kurumsal bir firma ile çalışılması sonucunda herhangi bir olumsuz durum yaşanması ihtimali ortadan kalkar. Ev sahibi evde olmasa bile, evini düşünmeden rahatlıkla işine devam edebilir. İzmit’te temizlik sektörünün öncü kuruluşlarından Nüans Temizlik de İzmit ev temizliği alanında başarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Profesyonel Temizlik Nasıl Yapılır?

Profesyonel temizlik, kaliteli ve hijyenik temizliktir. Mutlaka işinde uzman profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Evlerimiz, bizim yaşam alanımız olduğu için temizliğine ayrıca özen gösterilmesi gerekir. Her zaman olmasa dahi belirli aralıklarla ev temizliği konusunda profesyonel bir ekipten destek almanın farkı gözle görülür derecede hissedilecektir.

İzmit Nüans Temizlik ekibi de İzmit ve çevresinde müşterilerine ev temizliği alanında hizmet vermektedir. Firma personeli randevu sistemi ile çalışır ve daha önceden anlaşılan saatte gerekli ekipmanlarla birlikte dairede olur. Ev sahibinin temizlik ya da temizlik personeli ile ilgili özel bir isteği varsa imkânlar dâhilinde çalışma revize edilir. Nüans Temizlik, insan sağlığına tamamen zararsız, eşyalarınız üzerinde tahribat yaratmayacak temizlik malzemeleri kullanmaktadır. Kullanılan malzemeler ve teknikler sayesinde yapılan temizlik işlemine göre oldukça kısa bir sürede hizmet tamamlanır ve ekipler evden ayrılır.

Ev temizliğinde birçok ayrıntı ev sahibinin de isteği doğrultusunda tamamlanmaktadır. Mutfak, banyolar, yatak odaları ve salon itina ile temizlenir. Yerler ve kapılar silinir, evdeki tüm eşyaların tozu alınır. Fayanslar, mutfak tezgâhı, banyo, tuvaletler ve lavabolar titizlik ile temizlenir. Aynalar, dolaplar ve camlar silinir. Yataklar düzenlenir. Koltuklar gerekli ekipmanlar yardımı ile hijyenik bir şekilde temizlenir. Çöpler toplanır. Kirişler ve bağlantı yerleri eksik yer kalmayacak şekilde silinir. Tüm ev düzenlenir ve toparlanır.

Nüans Temizlik İle İzmit’te Ev Temizliği

Nüans Temizlik personeli, nitelikli ve işinin ehlidir. İş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına uygun olarak çalışır ve evinizde talebiniz doğrultusunda, imkânlar elverdiğince istediğiniz işleri mesai bitimine kadar yapmaya özen gösterir. Randevu saatine sadıktır, belirtilen saatte ekiplerimiz müşterimizin evinde olur. İzmit temizlik firmaları arasında ev temizliği dâhil birçok hizmeti ile adından söz ettiren Nüans Temizlik müşteri odaklı yaklaşımı ile de kendisinden hizmet alan insanlardan takdir toplamayı başarmıştır. Güvenilir personeli ve kalite ve hijyeni bir arada barındıran yaklaşımı ile en çok tercih edilen firmalardan biri hâline gelmiştir. Müşterilerine güler yüz ile hizmet eden ekip, iş seçmeden; mesleğinin gereğini en ince ayrıntıları düşünerek yerine getirmektedir. Tüm müşteriler hayalinde temizliği Nüans Temizlik farkı ile hissedebilmektedir. Firmamızdan temizlik hizmeti almak isteyen müşterilerimiz de iletişim numaralarımız aracılığı ile hemen istedikleri gün için rezervasyon yaptırabilir; hayallerindeki hijyeni ertelemekten kurtulabilirler.

Küçük çocuk ya da evcil hayvan sahibi insanlara sunulan temizlik hizmeti tüm handikaplar düşünülerek titizlikle tamamlanmaktadır. Rezervasyon sırasında bu tip konular ile ilgili bilgilerin müşterimiz tarafından şirketimiz ile paylaşılması neticesinde tüm süreçlere hâkim olarak planlamasını bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Sürekli olarak profesyonel temizlik hizmeti veren ekibimiz; tüm ayrıntıları düşünerek evinizden ayrılırken yüzünüzde bir tebessüm yaratmayı amaçlamaktadır. İletişim kurmak için telefon numaralarımızı kullanabileceğiniz gibi ofisimizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.