Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

Dış Cephe Temizliği

19.04.2019
65 görüntülenme
Dış Cephe Temizliği

İzmit Dış Cephe Temizliği

Ülkemiz dört mevsimi bir arada yaşayan nadide bir bölgede yer almaktadır. Her mevsimin kendine has bir güzelliği vardır. Ancak her mevsimde de farklı doğa olayları yaşanmaktadır. Yağmur, çamur, kar, toz, fırtınalar gibi birçok doğal olay binaların dış cephelerinde kirlenmeye ve tahribata yol açmaktadır. Doğa olayları dışında hava kirliliği, soba ve egzoz dumanları da binalarda kirlilik yaratan etkenlerdir. Özellikle çok katlı binaların dış cephe temizlikleri önemli bir sorun teşkil etmektedir. Kaliteli bir temizlik için bina dışının, yalnızca dışarıdan temizlenmesi gerekir. Bu da bireysel olarak yapılacak bir işlem değildir. Hem etkili olmayan hem de temizliği yapacak kişinin can güvenliği açısından ciddi bir tehdit oluşturacak bu tip bir olayın önüne geçmek için profesyonel bir temizlik şirketinden destek almak gereklidir.

İzmit dış cephe temizliği alanında sektörün önde gelen firmalarından Nüans Temizlik, başarılı bir şekilde İzmit ve çevresindeki müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteli hizmet prensibi ile hareket eden firma dış cephe temizliği denilince İzmit’te ilk akla gelenlerden olmayı başarıyor.

Binaların dış cepheleri farklı malzemelerden yapılıyor. Her tip malzeme için farklı temizlik malzemesi kullanımı gerekebiliyor. Yine farklı yüksekliklerde ve farklı biçimlerdeki binaların temizliği için farklı teknikler kullanılıyor. Nüans temizlik tüm bu tekniklerde alanında uzman kadrosu ile İzmit ve çevresinde verdiği hizmetle adından söz ettiriyor.

Gökdelen Dış Cephe Temizliği

Binaların dış cepheleri taş, boya, mermer ya da cam gibi malzemelerden yapılıyor. Gökdelenlerin ya da gösterişli şık plazalar genelde cam ile kaplanmış oluyor. Temizlik işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için öncelikle bina analizi yapılıyor. Dış cephenin yıpranmaması için en uygun malzeme seçiliyor ve temizlik için bir plan çıkarılıyor. Randevulu bir şekilde çalışan ekipler, bina analizini ve ilgili raporlamaları yaptıktan sonra kendileri için gerekli olan tüm malzemeler ile birlikte söz verdikleri saatte ilgili binada oluyor ve çalışmalarına başlıyor. İlk yapılan şey güvenlik önlemlerinin alınmasıdır. Binanın yüksekliğine ve tipine göre bir dış iskele kurulumu yapılır. Gerekirse asansörlü sistemler de hazır hâle getirilir. Uzman temizlik personeli kendi can güvenliğini sağlayacak tedbirleri de aldıktan sonra itina ile temizlik işlemine başlar.

Genellikle cam ile kaplı binalar için talep alan Nüans Temizlik, temizlik sektörünün her dalında olduğu gibi gökdelen dış cephe temizliği alanında da uzman ve nitelikli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Profesyonel Dış Cephe Temizliği

Profesyonel bir dış cephe temizliğinin öncesinde temizlik yapılacak bina ayrıntılı bir inceleme ve analiz sürecinden geçirilmelidir. Binanın durumuna ve dış cephede kullanılan materyale uygun bir temizlik şekli ve bina dış cephesine zarar vermeyecek temizlik malzemesi seçimi yapılmalıdır. Hizmeti verecek personel durumla ilgili bilgilendirilmelidir. Gerekli güvenlik önlemleri alınmalı, emniyet kemeri ve askı takılmalı; iskele kurulumu gerçekleştirilmelidir. Nüans Temizlik firmasının kalifiye personeli özellikle dış cephesi cam olan binalarda temizlik hizmeti verirken azami özen göstermektedir. Parlak bir görüntü yaratma amacı ile çeşitli malzemeler ve teknikler kullanılırken; dış cephede herhangi bir leke bırakmamak amacıyla silinen alan itina ile kurulanmaktadır. Dünya standartlarının üzerinde hizmet verirken; genellikle mikrofiber bez kullanımı ile müşterimizin talep ve isteklerine uygun bir görünüm kazandırma amacı ile memnuniyet garantili hizmet sunuyoruz. Dış cephelerin temizlenmesinin ardından aynı zamanda dezenfekte ediyor, bu sayede dış etkenlere karşı daha korumalı bir durumda bulunmasını sağlıyoruz. Ayrıca silikon, vb. nedenlerle dış cephede oluşan küçük bir görüntü kirliliğine de anında müdahale ederek daha güzel ve uyumlu bir manzara oluşması için çabalıyoruz.

Bazı binaların dış cepheleri ahşap ya da boya olabiliyor. Nüans Temizlik olarak bu gibi durumlar için de hazırlıklıyız ve gereken ihtimamı göstererek, malzemenin gerektirdiği materyaller yardımı ile temizlik işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yağmur, çamur, kar, toz, vs. gibi binanın dış cephesinde olumsuz etki bırakacak durumları da önceden düşünüyor; buna göre temizlik yapıyor ve sonrasında bu tip doğa olaylarından etkilenmemesi ya da oldukça az etkilenmesi için binaya gereken bakımı yapıyoruz. Uzman ve nitelikli personelimiz dış cephe temizlik işlemleri için sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.