Size bir telefon kadar yakınız
0532 357 41 06
Dil Seçin
tr

Dış Cephe Temizliği

Anasayfa » Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Yaşam alanları, evler, iş yerleri, binalar sokaklar ve caddeler temiz olması gerekmektedir. Bu alanların kirlenmesi yaşam olduğu için olağandır. Sağlık ve hijyen için her zaman temizliği ön planda tutmalıyız. Temizlik evlerimizde her gün, iş yerlerimizde haftada birkaç defa sokaklarda ve caddelerde haftada bir defa mutlaka yapılmalıdır. Binaların dış cephelerinde temizlik biraz daha farklı yapılmaktadır.

Bina cepheleri farklı malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Dış cephenin yapıldığı malzemeye ve durumuna göre temizlik ürünleri kullanılabilir. Kurumsal bir temizlik firması olarak profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz ile kaliteli sonuçlar almaktayız.  Her binanın dış cephesi birbirinden farklı malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Taş, mermer, boya ve cam gibi malzemeler için farklı temizlik çeşitleri kullanılmaktadır. Binalar için dış cephe temizliği yapılma aralığı genellikle yılda iki defa yapılmaktadır.  Temizlik işlemlerini etkileyen unsurlar binanın şekli, boyu, dış cephe malzemesi ve güvenliği gibi detaylar etkilemektedir.

Dış cephe temizliği yapılan binalar güzel ve temiz görünümü kadar binanın yıpranma oranını da minimuma indirgemektedir. Dış cephe temizliği yapmadan önce ekiplerimiz bina durumunu ve temizleme yöntemini belirlemek için bir keşif planı yaparlar. Raporlanan bilgilere göre gerekli temizlik malzemeleri hazırlanarak randevu saatinde temizlik yapılması için binaya gidilir. Bina temizliği için öncelikle güvenlik önlemleri alınır. Yüksek ve çok katlı binalar için asansörlü sistemleri kurulur ve hazırlanır.  Bina temizliği profesyonel temizlik malzemeleri yardımı ve profesyonel ekiplerimizce titiz bir şekilde yürütülmektedir.

İzmit Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği en zor ve güvenlik gerektiren bir temizlik çeşididir. Dış cephe temizliği yapılırken bazen boya, badana ve tamirat gerektirecek durumlarla karşılaşılabilir. Nuans Temizlik firması olarak kurumsal ve bireysel şirket binalarının dış cephe temizliğini yapmaktayız. Dış cephe temizliğini Avrupa standartlar vinçlerimiz ve makinalarımız yardımı ile en detaylı noktaları bile temizleyerek yapmaktayız. Yapılan işlemler sonrasında binalar çok farklı bir güzellik kazanmaktadır. Gelişmiş bir yöntem kullanarak yaptığımız dış cephe temizliğini birçok kurumsal firmaya da yapmaktayız.

Çok yüksek binalar için dış cephe temizliği yapılırken vinç ve iskele gibi malzemeler kullanılmaktadır. Özellikle gökdelen temizliği yapılırken cam yüzeylerde temizlik işleminin çok daha zor ve riskli olduğunun bilinci içerisinde çalışmalar yapmaktayız. Cam, mermer ve granit gibi pürüzsüz yüzeyler için ekstra güvenlik önlemi alınması gereklidir. Kaykay yüzeylerde işlem yapmak ve dengede durmak oldukça zor bir iş olduğu gibi temizleme işlemi de daha fazla titizlik istemektedir. Firmamız bütün dış cephe temizlik işlemlerinde garanti sunarak çalışmaktadır. Cam dış cephelerde temizleme işlemleri sırasında panel onarımı ve silikon gerektiren durumlar ile karşılaşmak mümkündür. Bu işlemleri ekiplerimiz çok pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. İzmir dış cephe temizliği olarak çok tercih edilen ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutan bir temizlik firmasıdır.

Profesyonel Dış Cephe Temizliği

Nuans Temizlik olarak uzman ve profesyonel ekiplerimiz ile kaliteli dış cephe temizliği hizmeti vermekteyiz. Yapılan her cephe işlemleri uzman ekiplerimizce en titiz haliyle gerçekleştirilmektedir. Profesyonel dış cephe temizliği yaptırılması gerektiğinde akla ilk gelen firmamız her zaman en kaliteleri temizlik ürünleri kullanarak işlem yapmaktadır. Kalite ve hijyenden asla ödün vermeyerek en iyi işi ortaya koyan firmamız 7 / 24 hizmet vermektedir. Dış cephe temizliği alanında her türlü temizlik işlerini yaparak ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktayız.

Kurumsal olarak hizmet veren firmamız dış cephe temizliğinde her malzemeye göre ayrı ayrı temizleme taktiği ve temizleme ürünü kullanarak dış cephenin deforme olmasını önlemektedir. Cam ve mermer yüzeylerde yıkama işlemi sonrasında yüzey kurulama işlemi de yaparak pürüzsüz yüzeyde leke ve su kalıntısını bırakmamaya özen göstermektedir. Kurulama işlemini genellikle mikro fiber bezler ile yaparak daha profesyonel bir işlem yapmış olmaktayız.

Kurumsal temizlik şirketimize ulaşmak ve randevu almak çok kolay. Dış cephe temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim telefonlarımızdan, web sitemiz üzerinden bizlere kolayca ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. İzmit ve Kocaeli illerinde bulunan şubelerimiz ile sizlere hizmet sunmanın memnuniyeti içerisindeyiz.Dış cephe temizliği ve diğer temizlik hizmetleri hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Nuans Temizlik şirketi olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet sunmaktayız.